Prenumerata
Oro žinios Facebook RSS oro žinios
Oro Žinios linki Jums gero oro! Tikimės, kad žinios, kuriomis mes pasidalinsim, padės susiorientuoti,  koks aplinkui oras. Žingsnis po žingsnio užaugsim, sustiprėsim mes, o kartu ir Jus.
Oro žinių misija – švietėjiška. Mes norime informuoti apie gerą, kokybišką oro ruošimo įrangą,  kiek ji gali įtakoti Jūsų sveikatą (o kas už ją gali būti brangiau?), gerą savijautą, komfortą, kiek tokių prietaisų naudojimas ar nenaudojimas turi mums įtakos tiek darbo vietose, tiek namuose. Norime ir patys daugiau sužinoti apie įrangą, skirtą orui sušildyti ar atvėsinti, išvalyti, sudrėkinti ar kitaip paveikti, siekiant didesnio komforto, ne tik apie technines naujoves,  bet ir apie patikrintą, išbandytą techniką, apie techninius parametrus, žodžiu, apie tai, kas gali būti svarbu tiek ŠVOK srities projektuotojams, tiek montuotojams, tiek ir visiems besidomintiems oru.
Ieškosime ir paviešinsime informaciją apie prastai, nekokybiškai, neprofesionaliai sumontuotą įrangą, tam, kad tokių dalykų pasitaikytų vis rečiau ir mažiau žalos būtų padaryta tiek žmonių sveikatai tiek jų turtui.
Kartu norime pasiūlyti ir Jums prisidėti siunčiant mums nuorodas, nuotraukas ar straipsnius apie … orą. Gal ir keista, bet tai gali būti net anekdotas apie orą.:)
Be Jūsų palaikymo ir pagalbos bus sunku atlikti šią svarbią, sudėtingą misiją.

Ačiū.
Oro Žinios